Wielkopolska Giełda Odzieżowa jest od 1993 roku największym centrum handlu hurtowego odzieżą w Polsce południowo-zachodniej, o całkowicie polskim kapitale.

Położona w doskonałym miejscu w Poznaniu, przy ul. Głogowskiej 248 - głównej trasie wylotowej w kierunku Wrocławia, w odległości 3 km od autostrady A2 Warszawa – Berlin, stanowi nowoczesny kompleks handlowy o powierzchni ponad 7000 m2.

Znajduje się tu blisko 400 stoisk producentów, importerów i handlowców z branży odzieżowej, bieliźniarskiej, konfekcyjnej, a także obuwniczej, galanterii skórzanej, biżuterii i in.

Wielkopolska Giełda Odzieżowa cieszy się ogromną popularnością wśród handlowców z całego kraju i z zagranicy. Swoje stoiska hurtowe ma tu wielu producentów krajowych, nagradzanych za prezentowane na targach branżowych kolekcje. Można tu także nabyć odzież z różnych stron świata w stoiskach importerów, m. in. z Francji, Włoch, Niemiec, Turcji i Chin.

Do dyspozycji Państwa ponad 700 miejsc parkingowych, placówka PKO, bankomat, wpłatomat, całodobowy monitoring, a także bistro - restauracja. Bogata i atrakcyjna cenowo oferta oraz sympatyczna atmosfera zachęca do robienia zakupów na naszej Giełdzie.

Serdecznie zapraszamy! Zarząd WGO Sp. z o.o.

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

sobota: 8:00 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

®Wielkopolska Giełda Odzieżowa 2012

UWAGA! Strona wykorzystuje pliki cookie, jeżeli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o opuszczenie strony www lub zablokowanie dostępu plików cookie w ustawieniach przeglądarki!

projekt:AC